Leczenie nerwic, lęków i depresji

Zdjecie kobiety w depresji Depresje i nerwice to choroby objawiające się w sferze emocjonalnej. Spotykane są przede wszystkim u ludzi w wieku 40-60lat. Jednak coraz częściej spotyka się je wśród młodych, jako skutek wpływu cywilizacji.

W leczeniu depresji i nerwic zaleca się cierpliwość i konsekwencję. W przypadku metody BRT zalecana jest seria 10 zabiegów, dopiero wówczas można oczekiwać pozytywnych efektów naszej terapii.

Objawy nerwicy:

  • Somatyczne: napięciowy ból głowy, żołądka, serca, kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca
  • Zaburzenia funkcji poznawczych: myślenie natrętne, natręctwa ruchowe, trudności w koncentracji
  • Zaburzenia emocji: fobie, napady lęku, brak motywacji, apatia, labilność emocjonalna, przygnębienie, zaburzenie snu

Depresja

Depresja to zmora dzisiejszych czasów. Ma wiele twarzy, jest mroczna, dokuczliwa i dręcząca. Zabiera radość życia, a przynosi bezgraniczne cierpienie, odrętwienie, bezsilność i lęk. Potrafi zupełnie odebrać możliwości działania, myślenia i odczuwania. Niechęć do życia

Metoda biorezonansu daje nadzieję na poprawę stanu zdrowia i wyciszenie objawów depresji. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i zalecana jest terapia składająca się z 10 zabiegów. Terapia ta nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu i nie wpływa też na wchłanianie leków.

Jeżeli cierpisz na depresję, nerwice lub stany lękowe zadzwoń do jednego z naszych gabinetów i skorzystaj z terapii BRT. Aby dowiedzieć się więcej na temat biorezonansu wejdź na naszą stronę metoda BRT.