Terapia odchudzająca i poprawiająca przemianę materii

Zdjecie kobiety która zrzuciła wagę z brzucha Jedną z najskuteczniejszych obecnie metod w zwalaczniu nadwagi jest terapia biorezonansowa. Nadwaga jest jednym z czynników, który doprowadza do niezliczonej ilości chorób.

Przyczyny nadwagi to najczęściej spożywanie nadmiernej ilości pokarmów oraz niewłaściwie funkcjonujący organizm powodujący odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Terapia biorezonansowa ma na celu poprawienie przemiany materii z uwzględnieniem spalania nadmiaru tłuszczów w organiźmie oraz zmniejszenie apetytu również na słodycze.

Terapia składa się z 10-ciu zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu. Terapia biorezonansowa jest zdrowa i bezpieczna oraz zapewnia trwały ubytek masy ciała. Stosowanie tej terapii nie powoduje tzw. efektu "Yo-Yo" - co oznacza, że w krótkim czasie po zabiegach nie wraca się do poprzedniej wagi ciała plus kilka dodatkowych kilogramów.

Procesy jakie zachodzą w organiźmie podczas terapii odchudzającej powodują oczyszczenie organizmu z toksyn dlatego też zaleca się po terapii wypić 1,5 l wody mineralnej niegazowanej w celu wypłukania ich z organizmu.

Zapamiętaj:

  • Nie sięgaj po jedzenie gdy nie czujesz głodu.
  • Pilnuj stałych godzin posiłków.
  • Nie zajadaj smutków i stresów.
  • Nie jedz podczas oglądania telewizji lub czytania książek.
  • Nie jedz na stojąco lub chodząc.
  • Nie zjadaj resztek po domownikach.

Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów wszystkich Państwa, którzy mają problemy z nadwagą i pragnęliby schudnąć. Aby dowiedzieć się więcej na temat biorezonansu wejdź na naszą stronę metoda BRT.